pátek 5. června 2015

vodové nanuky, kam jste zmizely?!

tužky, colorky, multivitamíny, tomové a jerryové, kyselé ksichty, jupíci, kde jste?!

proč už se v sámošce ani v marketu nedá narazit na pořádnej vodovej nanuk? člověk aby se přehraboval až ke dnu, aby tam narazil na jeden poslední volezlej, několikrát rozpuštěnej a znovu zmraženej exemplář z roku raz-dva!

já neříkám, že smetanová zmrzka není dobrá. je. a jak. smetanová zmrzka je lahoda! ale taková tučná a hutná lahoda. a já v těch vedrech, co nám venku panují, mám chuť spíš na osvěžující vodový nanuk.

posledním přeživším z druhu vodových je calippo a různé podobné srandy. ale olizování předmětů falických tvarů na veřejnosti mi s přibývajícím věkem připadá čím dál míň vtipný..

asi je na čase vytáhnout udělátka z IKEA a prostě si je vyrobit doma! jako třeba tenhle vodový borůvkový s kousky ovoce.

jsou tu další fandové zmrzlý šťávy? nemáte tip na obchod, kde vodové nanuky ještě nevymřely? čím si tento fenomén vysvětlujete? a všiml si vůbec někdo toho akutního nedostatku?

4 komentáře:

 1. Já si toho všimla taky, v létě totiž na vodové nanuky nedám dopustit a v takových vedrech nechci, aby se mi nějaký smetanový ,,zákusek na špilce" s čokoládou roztékal po rukou. Narážím už jen na to calippo, které je sice dobré, ale třeba takový nanuk jako Chaos nebo alespoň Bompari narážím už jen pomálu. Tak se poslední dobou uchyluji k mrožovi , respektive k ovocné drti zalité čokoládou, která mě jako jediný čokoládový nanuk dokáže osvěžit :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no že jo?!
   já to prostě nechápu. a jsem ráda, že nejsem jediná, komu vodové nanuky chybí :)

   Vymazat
 2. Bohužel, je to fakt... A taky mě to docela mrzí... Vodové nanuky jsme vždy milovala, ale už skoro žádné dobré nejsou :(... Tak si radši dělám svoje :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky si dělám vlastní :) akorát se mi často stává, že je zapomínám udělat.. nebo v horším případě je udělám, ale zapomínám, že jsou v tom mražáku :D

   Vymazat

děkuju za napsání :)